KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903349
nr 1390 3349
Oidentifierad konstnär. Signerad Muks, Landskap. Olja på duk, 45x54, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:18:30
350 kr
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.800 kr
3.000 kr
6
3.200 kr